na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 23 elementów

Autoklawy klasy B do szpitali, gabinetów stomatologicznych, kosmetycznych, weterynaryjnych itp.

Autoklawy

Autoklawy to niezbędne urządzenia służące do sterylizacji narzędzi i materiałów. Stanowią one gwarancję bezpieczeństwa oraz wysokiego poziomu higieny w placówkach medycznych i gabinetach lekarskich, ale także w salonach kosmetycznych, klinkach medycyny estetycznej i pracowniach odnowy biologicznej. Ich obecność usprawnia także obsługę pacjenta i poświadcza o spełnieniu przez dany gabinet wymogów w kwestii dezynfekcji i sterylizacji.

Nasza oferta autoklawów – profesjonalizm w zakresie sterylizacji narzędzi

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór urządzeń do sterylizacji, jakimi są autoklawy. Każdy z nich spełnia wymagania prawne wyrobów medycznych, dlatego posiadają stosowny certyfikat medyczny, który pozwala na ich wszechstronne zastosowanie, między innymi do pracy w gabinetach kosmetycznych i odnowy biologicznej, klinikach medycyny estetycznej i salonach SPA, a także studiów tatuażu. Spełniają one także wszelkie europejskie normy bezpieczeństwa i wysokie wymogi wydajności.

Autoklawy – postaw na bezpieczeństwo i jakość

Wszystkie autoklawy w naszej ofercie to profesjonalne urządzenia do sterylizacji, które możesz wykorzystać do każdego rodzaju sprzętu wymagającego czyszczenia. Służą one do odkażania narzędzi medycznych i kosmetycznych, a także drobnych akcesoriów jak igły, pilniki, cążki czy nożyczki. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania oraz wykorzystanie najnowszych technologii do ich produkcji. Posiadamy bogaty asortyment zaawansowanych autoklawów medycznych o różnej klasie sterylizacyjnej oraz pojemności, w tym także sterylizatory paro-ciśnieniowe z kilkoma automatycznymi programami pracy do wyboru w zależności od dezynfekowanych narzędzi. Oferujemy również wybór spośród autoklawów z wbudowaną opcją drukarki (także termicznej), która umożliwia analizę przebiegu pracy urządzenia.

Większość dostępnych modeli posiada intuicyjny wyświetlacz LCD, który znacznie ułatwia obsługę tych urządzeń. Znajdziesz u nas także niezbędne wyposażenie do zapewnienia nieprzerwanej pracy autoklawów, w tym papier termiczny do modeli z drukarkami, który jest kompatybilny z większością dostępnych modeli autoklawów oraz paski chemiczne do kontroli przebiegu sterylizacji w urządzeniu.

Autoklawy – nasza oferta

Każdy autoklaw to nowoczesne i eleganckie urządzenie, które poza spełnieniem swojej funkcji sterylizacji pełni również funkcję estetyczną, ponieważ wyróżnia je nowoczesny design. Zamawiając autoklawy z naszej oferty, masz pewność, że Twój gabinet będzie spełniał wszelkie wymogi sanitarno-higieniczne.