na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 19 elementów

Biurko do manicure


Stylizacja paznokci jest jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach urody. Odpowiedni stolik manicure zapewniający komfort pracy, jest podstawowym meblem, który powinien znaleźć się w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym. W Estilo zadbaliśmy o to, aby oferowane przez nas biurka do manicure charakteryzowały się najwyższą jakością wykonania.

 Posiadamy biurka do manicure w różnych kolorach i stylach. W zależności od modelu, stoliki mogą mieć szklane blaty, być w całości wykonane z drewna lub płyty laminowanej. Mamy też rozwiązania idealne dla mobilnych gabinetów kosmetycznych, czyli składany stolik do manicure z dołączoną do niego torbą transportową.

Biurko do manicure - nasza oferta

O profesjonalizmie salonu kosmetycznego świadczą nie tylko umiejętności i wykształcenie pracujących w nim osób. Wysoka jakość używanych materiałów oraz aranżacja wnętrza z wykorzystaniem funkcjonalnych mebli sprawiają, że klienci pozytywnie postrzegają dane miejsce i chętnie do niego wracają. Jeśli prowadzisz gabinet, w którym wykonuje się różnego rodzaju zabiegi dla dłoni i paznokci, niezbędne będzie wyposażenie go w biurko do manicure. Znajdziesz je w naszym sklepie. Oferujemy modele doskonale przystosowane do małych i dużych przestrzeni, o uniwersalnej kolorystyce i efektownym wyglądzie. Stawiamy na ponadczasowy design i zapewnienie Ci najwyższego komfortu w trakcie świadczenia usług.

Czym powinien wyróżniać się praktyczne biurko do manicure?

Manicure klasyczny bądź hybrydowy, jak również przedłużanie paznokci żelem lub akrylem to czynności, które przeprowadza się przy użyciu konkretnego sprzętu. To ważne, aby mieć go zawsze pod ręką. Najlepiej pracować przy biurku dającym wygodę i umożliwiającym odpowiednie rozmieszczenie wykorzystywanych narzędzi. Utrzymanie blatu w czystości będzie łatwiejsze, gdy postawisz na stolik wyposażony w pochłaniacz pyłu i wykonany z takich tworzyw jak szkło i drewno. Pojemne szuflady pozwolą na swobodne przechowywanie pilniczków, bezpyłowych gazików i wszelkiego rodzaju akcesoriów. Wykonywanie każdej stylizacji paznokci przy stabilnym biurku do manicure będzie przebiegać sprawnie. Gdy zależy Ci na tym, aby móc je przesuwać, zdecyduj się na mobilny mebel z kółkami. Tego typu rozwiązania idealnie sprawdzają się także w kameralnych gabinetach.

Estetyka wykonania oraz funkcjonalność, czyli najbardziej pożądane cechy mebli do manicure

Zabiegi kosmetyczne należą do szeroko pojętej branży beauty. Aby zdobyć zaufanie klientów, warto zadbać o spójny wizerunek. Oznacza to zaaranżowanie wnętrza salonu kosmetycznego ze smakiem i dbałością o korzystne wrażenia estetyczne. Wskazane są meble na tyle uniwersalne, że będą pasować do różnych stylistyk, od klasycznych po awangardowe. Oferujemy modele, dzięki którym przestrzeń będzie prezentować się naprawdę wyjątkowo. Nasz asortyment pozwoli na stworzenie miłej, przytulnej atmosfery i sprawi, że praca stanie się czystą przyjemnością. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przy zakupie elementów stanowiących wyposażenie gabinetów kosmetycznych duże znaczenie ma właściwie zaplanowanie kosztów. Dlatego znajdziesz u nas meble w pełni dostosowane do Twoich potrzeb i jednocześnie dostępne w przystępnej cenie.