na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 60 elementów

Fotel kosmetyczny

Fotel kosmetyczny to podstawowy mebel w każdym salonie, dlatego hurtownia Estilo ma dla Państwa w swojej ofercie szeroki wybór modeli i kolorów. Każdy model różni się specyfikacją, dzięki czemu bez względu na to jaki salon Państwo prowadzicie, znajdzie w naszej ofercie fotel kosmetyczny dopasowany do potrzeb. Oferowane przez nas meble idealnie sprawdzą się w salonach kosmetycznych, odnowy biologicznej czy w studiach tatuażu. Elegancja, wygoda i funkcjonalność, którymi charakteryzuje się każdy fotel kosmetyczny dostępny w naszej hurtowni z pewnością przypadnie do gustu klientom, a przy tym ułatwi pracę kosmetyczkom. Odpowiednio dobrany fotel kosmetyczny jest znacznym ułatwieniem wykonywanej pracy, zapewniając jej wygodę i bezstresowe warunki, a to w rezultacie przekłada się na wyższą jakość wykonywanej usługi. Na naszej stronie znajdziecie Państwo:

  • fotel kosmetyczny standardowy, który ze względu na swoją najbardziej podstawową konstrukcję kojarzony jest przede wszystkim z niezawodnością.
  • fotel kosmetyczny hydrauliczny, posiadający ręczną regulację kąta oparcia i wysokości.
  • fotel kosmetyczny elektryczny, który jest zdecydowanie najwygodniejszy o obsłudze. Wystarczy naciśnięcie przycisku, żeby dostosować jego wysokość czy kąt oparcia.

Fotel kosmetyczny - standardowy, hydrauliczny lub elektryczny

Wszystkie dostępne u nas fotele zostały wyselekcjonowane z oferty najlepszych producentów mebli kosmetycznych, obecnych w salonach zarówno w Polsce jak i w innych krajach. Wybierając produkty z naszej hurtowni macie Państwo pewność ich trwałości i wysokiego standardu wykonania.

Fotele kosmetyczne są nieodzownym elementem w pracy kosmetyczki. Dobrej jakości pozwala na długi i bezproblemowy czas użytkowania. Szereg przydatnych funkcji oraz łatwość w obsłudze jest bardzo ważna. Komfort klientów na wysokim poziomie jest sprawą priorytetową. Zadowolony konsument z przyjemnością będzie wracał do Twojego salonu kosmetycznego. Zabiegi będą czasem relaksu i odpoczynku od spraw codziennych.

Wysoka jakość podstawą zadowolenia

Wysoka jakość wykonania fotela kosmetycznego jest bardzo ważnym aspektem. Poprawia jakość przeprowadzanych zabiegów oraz zapewnia komfort użytkowania potencjalnych klientów. Fotele kosmetyczne oferowane na naszej stronie internetowej są całkowicie elektryczne, manualne bądź hydrauliczne. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz usprawnić obsługę klienta. Fotel elektryczny sterowany jest pilotem, za pomocą którego bez problemu wyregulujesz wysokość siedziska, kąt nachylenia oparcia oraz kąt podparcia nóg. Obicie z wysokogatunkowej skóry ekologicznej zapewnia bezproblemowe czyszczenie. Poduszki są stworzone z bardzo dobrej jakości panki. Wykonywanie masażu nie będzie problemem, dzięki otworowi na twarz w zagłówku. W przypadku modelu manualnego oparcie i podnóżek regulowane są ręcznie. Idealnie sprawdza się podczas zabiegów pielęgnacyjnych w przypadku stóp. Fotele hydrauliczne mają regulowana wysokość za pomocą dźwigni.

Możliwość wykonywania wielu zabiegów - fotel kosmetyczny

Fotel elektryczny jest najbardziej pożądanym modelem wśród konsumentów, ze względu na funkcjonalną i bardzo szybką obsługę. Zapewnia sto procent satysfakcji klienta korzystającego z usług oraz pracowników salonu. Wykonywanie różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych jest wysoce komfortowe. Dzięki regulowanemu oparciu możesz dostosować kąt nachylenia do swoich potrzeb jak i klienta. Ty wykonasz perfekcyjny makijaż, a klientka w tym czasie zrelaksuje się i odpręży. Zabiegi upiększające będą czasem odpoczynku i relaksu. Wykonywanie masażu nie będzie w żaden sposób utrudnione. Możliwość zdjęcia podłokietników i wygodne podparcie twarzy zapewni pełen relaks konsumentki. Urządzenie ustawione na odpowiedniej wysokości za pomocą pilota usprawni zabieg. Pedicure będzie wykonany perfekcyjnie dzięki zastosowaniu regulowanych podnóżków. Kosmetyczka w szybki i wygodny sposób będzie mogła wykonywać swoją pracę. W efekcie obie strony będą zadowolone i szczęśliwe z rezultatów. Fotele kosmetyczne oferowane na naszej stronie internetowej cieszą się pozytywnymi opiniami wśród konsumentów, co jest dla nas bardzo zadowalające. Satysfakcja klienta jest dla nas sprawą priorytetową.