Fotel do tatuażu

Odpowiednio wyposażony salon lub studio do tatuażu to gwarancja zadowolenia i komfortu każdego z Klientów. Jednym z niezbędnych elementów w tego rodzaju miejscach jest fotel do tatuażu,

Fotel do tatuażu – czym powinien się wyróżniać?

Odpowiednio dobrany fotel do tatuażu powinien zapewniać optymalny stopień funkcjonalności. Z tego względu najlepiej, aby był to produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów. Jego konstrukcja ma bowiem za zadanie zapewnić wytrzymałość i stabilność, które pozwolą na jego codzienną eksploatację.

Drugim kryterium, jakie należy wziąć pod uwagę przy zakupie fotela do tatuażu do Twojego salonu, to jego wygoda. Ten rodzaj wyposażenia studia tatuażu powinien zapewnić odpowiedni komfort podczas zabiegu niezależnie od jego czasu trwania. Fotel do tatuażu powinien wyróżniać się miękkim siedziskiem, ergonomicznym oparciem na głowę, a także regulowanymi elementami jak podnóżek, podłokietniki oraz wysokość siedzenia. Warto postawić na model, który zagwarantuje odpowiedni poziom komfortu także tatuatorowi, aby zabieg przebiegał sprawnie i bez zakłóceń, dlatego też dobrze jest postawić na mebel, który charakteryzuje się dużą liczbą funkcji.

Fotele do tatuażu w naszej ofercie

Jako sprzedawca wyposażenia do salonów kosmetycznych w naszej ofercie posiadamy szeroki wybór profesjonalnych foteli do studiów tatuażu. Każdy z naszych produktów to specjalistyczny wyrób, który wyróżnia szeroka funkcjonalność oraz wykonanie z wysokogatunkowych materiałów. Konstrukcja foteli jest wyjątkowo solidna oraz łatwa w utrzymaniu w czystości.

Każdy z naszych foteli ma możliwość regulacji wysokości oraz kąta nachylenia poszczególnych elementów. Dzięki temu są one wyjątkowo wygodne, co sprawia, że sprawdzają się niezawodnie nawet przy wielogodzinnym tatuowaniu. Jest to możliwe dzięki wielu możliwościom regulowania płaszczyzny fotela i ułożenia klienta podczas zabiegu.

Fotel do tatuażu – nasza oferta

Specjalistyczne fotele do tatuażu w naszej ofercie wyróżnia indywidualne wzornictwo oraz nowoczesny design, który wpasuje się doskonale w każdą stylistykę pomieszczenia. Nasze meble sprawdzą się idealnie w każdym salonie do tatuażu, zarówno na większej jak i małej przestrzeni

Fotele do tatuaży, jakie znajdziesz w ofercie naszego sklepu, zostały zaprojektowane w trosce o jak największy komfort Klienta, niezależnie od czasu trwania zabiegu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych profesjonalnych foteli do tatuażu, wśród których z pewnością znajdziesz model odpowiadający potrzebom Twojego studio lub salonu.


Skontaktuj się z nami