Fotel podologiczny

Fotel podologiczny to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia salonów kosmetycznych świadczących usługi pielęgnacyjne, kosmetyczne i lecznicze stóp i paznokci. Estetyczne, zadbane i zdrowie paznokcie to oczywiście wynik precyzyjnej pracy podologa lub kosmetyczki. Niemałe znaczenie przy zabiegach stóp ma jednak także odpowiednio dobrany fotel podologiczny.

Fotel podologiczny – w trosce o komfort pacjenta

Fotel podologiczny znacznie ułatwia pracę kosmetyczki i podologa, dzięki czemu wpływa na sprawny przebieg każdego zabiegu, jaki odbywa się z jego wykorzystaniem. Jest to jednak przede wszystkim element wyposażenia, który gwarantuje wysoki komfort pacjenta. Dobrej jakości fotel podologiczny powinien być wykonany z elastycznych, miękkich materiałów. Ważne, aby był odpowiednio stabilny. Ogromną zaletą nowoczesnych modeli foteli do zabiegów podologicznych jest możliwość regulacji poziomu oparcia, wysokości samego siedziska, a także opcja odchylenia podłokietników i podnóżków pod odpowiednim kątem. Dzięki temu każda osoba jest w stanie przebywać komfortowo przez dłuższy czas w jednej pozycji podczas zabiegu.

Jeśli chodzi o sposób działania foteli podologicznych, dostępne są fotele z mechanizmem hydraulicznym, jak i fotele sterowane za pomocą pilota z elektryczną regulacją parametrów siedziska, oparcia i innych elementów. Wybrane modele posiadają także wbudowaną misę do pedicure, która pozwala pacjentowi dodatkowo zrelaksować zmęczone stopy przez możliwość ich zanurzenia w wodzie.

Nasza oferta foteli podologicznych

W ofercie naszego sklepu znajdziesz duży wybór foteli podologicznych, które znajdują zastosowanie w wielu gabinetach i salonach wykonujących pedicure oraz zabiegi lecznicze stóp i paznokci. Są to specjalistyczne produkty, z których każdy spełnia rygorystyczne normy w zakresie wyrobów z dziedziny kosmetologii i medycyny. Nasze fotele zapewniają odpowiedni poziom wygody dla pacjenta w każdym wieku. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego ich tapicerkę można z łatwością dezynfekować i utrzymywać w czystości. Bogaty asortyment naszych foteli podologicznych pozwoli Ci wybrać model o odpowiednich parametrach, które umożliwiają komfortowe wykonywanie usług podologicznych i zapewniają maksymalne odprężenie i wygodę pacjenta. Będą one także estetycznym wykończeniem każdego salonu czy gabinetu kosmetycznego, a ich trwałość i solidność wykonania pozwoli na korzystanie z nich przez długi czas. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem naszych foteli podologicznych w tej kategorii naszego sklepu.


Skontaktuj się z nami