Nowy produkt

498 Przedmioty

Lampa LED 48W do paznokci PROMED UVL-54

160,00 zł

Więcej informacji

Chcesz zadbać o swoje dłonie na co dzień i od święta? Pomoże Ci w tym nasza Lampa LED 48W do paznokci PROMED UVL-54, którą wybierają zarówno profesjonalistki, jak i początkujące stylistki paznokci.

Jej główne atuty? Jest prosta w obsłudze – nie potrzebujesz specjalnego przygotowania, by rozpocząć jej używanie. Nadaje się do wszystkich materiałów takich jak: żele, hybrydy, żele trójfazowe czy akryl.

Lampa ma wbudowany timer od 10 do 99 sekund oraz sensor ruchu, który każdorazowo zapala diody gdy tylko pojawia się dłoń.

Model UVL-54 posiada aż 36 diod LED o mocy łącznej 48W. Ich innowacyjność tkwi w emitowaniu światła o długości fali 365 i 405 nm, co gwarantuje natychmiastową skuteczność nawet przy najwolniej utwardzanych preparatach do paznokci. Technologia DUAL LED to gwarancja równomiernego utwardzania lakieru na całej powierzchni paznokcia.

Lampa LED 48W do paznokci PROMED UVL-54 to również doskonały wybór dla osób dbających o środowisko i zużycie energii. Diody LED w przeciwieństwie do żarówek UV mają niezwykle długą żywotność – minimum 50 000 godzin!

Lampa jest poręczna i lekka, dlatego świetnie sprawdzi się w gabinecie kosmetycznym stacjonarnym jak i mobilnym. Posiada zdejmowane dno, które usprawnia pracę podologów jak i pozwala utrzymać urządzenie w czystości.

Produkty powiązane

2 innych produktów w tej samej kategorii: