Nowy produkt

1000 Przedmioty

Rzęsy Fashion Lash Accent 308 ARDELL

19,99 zł

Więcej informacji

Profesjonalne połówki rzęs renomowanej firmy Ardell. Rzęsy są delikatne i lekkie. Posiadają niewidoczne łączenie na pasku. Łatwo się je aplikuje. Ardell to profesjonalna marka, dlatego też rzęsy są precyzyjnie wykonane. Oryginalne. Wielokrotnego użytku. Atutem jest też to iż są pozyskiwane z naturalnych włosów ludzkich.

Sposób użycia:
Sztuczne rzęsy są uzupełnieniem każdego makijażu. Pragnąc powiększyć swoje oczy warto nakleić rzęsy firmy Ardell w których nasze oko będzie wyglądać naturalnie. Przyklejając rzęsy w całości należy najpierw przystawić je do powieki i sprawdzić czy długość paska z rzęsami jest równa z naszymi. Przykładamy tak jak już byśmy chcieli je przykleić. Jeśli pasek jest za długi należy przyciąć go nożyczkami.

Przyklejanie:
Wybieramy kolor kleju, jakim chcemy przykleić rzęsy. Mamy do wyboru kolor czarny lub przezroczysty. Najlepszym klejem jest klej z aplikatorem. Niewielką ilość kleju nanosimy na pasek rzęs. Należy przymknąć delikatnie oko na które naklejamy rzęsy, nie zaciskając powiek. Następnie trzymając pasek sztucznych rzęs pęsetą przyklejamy tuż powyżej naturalnej linii rzęs. Przyklejamy tak blisko jak to możliwe trzymając palcami i lekko dociskając. Aby sprawdzić czy dobrze nakleiliśmy można na chwilę otworzyć oko. Jeśli rzęsy są źle naklejone to poprawiamy, jeśli dobrze to zostawiamy. Dokładnie musimy nakleić w kącikach oka gdyż tam najczęściej się odkleja. Po naklejeniu można wytuszować rzęsy. Chcąc usunąc rzęsy z powieki należy użyć Free Lash Remover.

18 innych produktów w tej samej kategorii: