na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 178 elementów

Urządzenia kosmetyczne

Proponujemy bogaty wybór urządzeń kosmetycznych takich jak lampy, lasery, frezarki, wapozony i inne do przeprowadzania różnych zabiegów. Zapewniają komfortową pracę i możliwość wykonywania profesjonalnych usług z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny. Stanowią połączenie funkcjonalności oraz innowacyjności.

Wyposażenie gabinetów kosmetycznych ma duży wpływ na jakość świadczonych usług, a co za tym idzie na zadowolenie i wygodę klientów. Z tego powodu należy postawić na profesjonalne urządzenia wysokiej jakości, które zapewnią odpowiednią ergonomię pracy i zadecydują o prestiżu danego miejsca.

Urządzenia kosmetyczne w naszej ofercie

Jako dystrybutor sprzętu i wyposażenia do salonów kosmetycznych posiadamy zróżnicowany asortyment specjalistycznych urządzeń kosmetycznych, które umożliwią przeprowadzanie drobnych oraz bardziej zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych twarzy i ciała. W naszej ofercie znajdziesz wybór wielofunkcyjnych kombajnów kosmetycznych, a także najnowocześniejsze rozwiązania kosmetologiczne, takie jak wielofunkcyjne urządzenia do laserowego usuwania włosków. Zaopatrujemy salony kosmetyczne we frezarki kosmetyczne oraz podologiczne (w tym filtry i pochłaniacze pyłu), urządzenia do wykonywania makijażu permanentnego, sprzęt do aromaterapii i stoliki do manicure. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów kosmetycznych w postaci lampek biurkowych i mobilnych na statywie z lupą, lampy UV, z diodami LED i na podczerwień.

Dla kompleksowego wyposażenia każdego z gabinetów kosmetycznych przygotowaliśmy w ofercie urządzenia kosmetyczne, dzięki którym będziesz w stanie wykonać specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej oraz odnowy biologicznej, takie jak:

  •       mikrodermabrazja diamentowa i korundowa
  •       oksybrazja
  •       mezoterapia mikroigłowa
  •       peeling kawitacyjny
  •       jonoforeza
  •       biostymuluacja
  •       kriopoliza
  •       masaż podciśnieniowy

Istnieje możliwość połączenia zakupionych osobno urządzeń w jeden kombajn kosmetyczny. Proponujemy także urządzenia do nieinwazyjnych zabiegów upiększających z zakresu depilacji laserowej, takie jak depilatory, lipolasery czy sprzęty do liposukcji ultradźwiękowej i thermaliftingu.

Urządzenia kosmetyczne – gwarancja wysokiej jakości i skuteczności

Wszystkie nasze artykuły i urządzenia kosmetyczne to wyroby certyfikowane, które spełniają europejskie normy bezpieczeństwa w medycynie i kosmetologii. Są one wykonane z najwyższą dbałością o komfort Klienta podczas zabiegu. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność naszych urządzeń, dlatego oferujemy praktyczne artykuły, które wykonane są zgodnie z najnowszą technologią. Posiadamy urządzenia zarówno do stacjonarnych, jak i mobilnych gabinetów. Każde z urządzeń wyróżnia także nowoczesny i elegancki styl, który doskonale wpasuje się w aranżację Twojego salonu czy gabinetu kosmetycznego.